2019

Intibag
sensory objects

Complimentary shipping and returns on all orders

01

LIVING BAG

Morphing sensory bag which remembers the shape of the body.
Cushions the joints, massages the muscles.
Beautiful and original seat in your home.

Pufa sensoryczna "Living Bag"

02

INTIMATE BAG

High-quality, seamless, breathable and transparent sensory bag that silences and
separates from external stimuli. Tightens the whole body.

03

HUMAN BAG

Large, pressure and zoned sensory bag.
It morphs itself to fit your body.
Relaxes the pelvis and spine.

Pufa sensoryczna "Human Bag"

04

HOLLOW BAG

Transparent sensory hollow.
Silences, tightens, stimulates coordination.
A beautiful object and original design for a child's room.

05

ROLLING BAG

Tightens, massages, hummles and smells. A sensory bag overflowing the body.
It brings a wave of relief and pleasure.

Pufa sensoryczna "Rolling Bag"

06.

Intimate bag/kids

Transparent, breathable sensory bag for a little man.
Separates from the excess of stimuli and regulates emotions.
Strengthens bond with caregiver.

Worek sensoryczny "Intimate bag/kids"

07.

Technology and nature

The latest weaving technologies.
Certified non-toxic threads.
Seamless knit.
A natural buckwheat husk.

Recommendations

Intimate bag daje spokój i ciszę. Nie odczuwam w nim czasu i przenoszę się w inny świat. Moi współpracownicy używają worków sensorycznych, żeby odzyskać równowagę w tym burzliwym świecie.

Michał Wroczyński – lekarz, CEO i zalożyciel Samurai Labs – firmy która wykrywa przemoc w internecie.

Zanurzenie się w worku intibag jest doświadczeniem niepowtarzalnym. Wraz z całym zespołem Samurai Labs odbyliśmy warsztaty z Izą Chlewińską, podczas których mieliśmy okazję doświadczyć jedynego w swoim rodzaju odczucia, jakie zapewnia Intibag. Przestrzeń, jaka tworzy się pomiędzy naszym ciałem a miłym materiałem, ma działanie kojące i uspokajające. Otuleni tworzywem, jakby poszerzamy i ograniczamy swoją intymną przestrzeń, która zamienia się w bezpieczną przystań i symboliczne łono matki. Worek jest rewelacyjny – nie tylko pozwala jakby schować się przed całym światem, ukoić myśli, wyciszyć i zatopić w uważności, ale też może stanowić przestrzeń konfrontacji sam na sam ze sobą. Różnorodna kolorystyka spośród której można wybrać jest unikalna, kolor niebieski worka daje wrażenie jakby zanurzenia się w głębi oceanu, podczas gdy pomarańcz oddziaływuje ciepłem na wszystkie zmysły. Intibag jest elastyczny, co daje pełen zakres ruchu przy jednoczesnym utuleniu.

Zespół SamuraiLabs – laboratorium, które opracowało pierwszą skuteczną, potwierdzoną naukowo metodę wykrywania i zapobiegania przemocy w sieci, chroniącą dzieci.

Spotkanie z obiektami sensorycznymi Intibag jest doświadczeniem wielowymiarowym.
To wizualnie piękne przedmioty, które chce się mieć w domu – mobilne, elastyczne, układane w niezliczoną ilość form i kształtów, skonstruowane z przyjemnych w dotyku tkanin.To obiekty funkcjonalne, zaprojektowane i przeznaczone do współpracy z człowiekiem. Są pomyślane w taki sposób, żeby efektywnie działać na ciało i umysł. Po serii osobistych doświadczeń zaadoptowałam je do własnych warsztatów z technik relaksu – opracowana przez Izę i Tomka gama produktów to kompozycja idealna do pełnej, multisensorycznej sesji relaksacyjnej.

Lucyna Piwowarska-Dmytrów – freelancerka, life coach. Łączy sztukę z biznesem, ciało z umysłem. Prowadzi autorskie warsztaty ze świadomości ciała i własna firmę.

Do korzystania z worków podchodziłem z ogromną ciekawością, ale i sporą dozą ostrożności. Trudno uwierzyć, jak spory efekt może wywołać taka wydawać by się mogło prosta rzecz. Worki to znakomite odcięcie od świata, przestrzeń dla odpoczynku i do bycia ze sobą. Relaks i spokój. Pobyt w tej przestrzeni zmienia postrzeganie rzeczywistości, usuwa napięcia, uspokaja i daje wytchnienie. Worki nadają się także świetnie do pracy warsztatowej, to bardzo dobre narzędzie do integracji zespołu oraz pobudzania pracy kreatywnej. Przetestowałem, polecam!

Błażej Grzechnik – dyrektor marketingu i PR przy MFF Nowe Horyzonty, podróżnik.

Worek sensoryczny  jest miejscem, w którym mamy szansę spojrzeć na siebie, na rzeczywistość z nowej perspektywy. Możesz się w nim wyciszyć, rozstrzygnąć dylemat, tu jest szansa przybliżenia się do zrozumienia własnych pragnień. To miejsce spotkania się z samotnością, którą można kontemplować, oswajać, w moim przypadku pokonywać lęk wobec niej.  Polecam jako narzędzie codziennego użytku.

Tomek Sobczak – aktor filmowy, telewizyjny i teatralny