Wspólnie tworzymy autorskie projekty, które są dedykowane  odpoczywaniu i doświadczaniu ciała, a także rozwijaniu więzi i empatii. Zapraszamy do nich wspaniałych artystów i otwieramy je dla publiczności, która jest ich organiczną tkanką. Współpracujemy z teatrami, galeriami, festiwalami i wszystkimi miejscami, które łączą ludzi, dając im doświadczenie, przeżycie i powodując ich rozwój. Wierzymy, że nasze projekty mogą zmienić rzeczywistość na lepszą:) Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi projektami, które dla Was stworzyliśmy.

Iza Chlewińska i Tomek Bergmann

MaMoMi – instalacja performatywna dla małych dzieci do lat 2 wraz z opiekunami w Nowym Teatrze w Warszawie (premiera 2017) – funkcjonuje w repertuarze Teatru czwarty sezon i cieszy się kompletem wyprzedanych biletów:)
Wewnątrz obiektu znajdziecie tam dziuple sensoryczne, usłyszycie relaksacyjną muzykę i kojący głos oraz dwie tańczące performerki, które wchodzą w bezpośrednią relację z maleńkimi dziećmi.

przestrzeń/obiekty/światło : Tomasz Bergmann
taniec, ruch, obecność : Izabela Chlewińska, Katarzyna Sitarz
muzyka : Joanna Halszka Sokołowska
reżyseria : Izabela Chlewińska

CISZA – instalacja performatywna dla osób dorosłych (premiera 2018) – 90 minut obserwacji performerów, którzy wchodzą w relację ze swoim ciałem i trwają w bliskości w ciszy, zakończone możliwością wejścia do worka sensorycznego. Instalacja była prezentowana gościnnie w Instytucie Teatralnym w Warszawie oraz na festiwalu Kalejdoskop w Białymstoku.

przestrzeń/obiekty : Tomasz Bergmann
taniec, ruch, obecność : Marta Bury, Izabela Chlewińska, Lucyna Piwowarska-Dmytrów, Aneta Jankowska, Karol Kadłubiec, Kamil Przystał, Tomasz Sobczak
światło: Damian Pawella
dramaturgia : Ela Chowaniec
reżyseria : Izabela Chlewińska

Identyfikacja wizualna międzynarodowego festiwalu filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu (2019). Spot promujący cały festiwal oraz zdjęcia Tomka Bergmanna wypełniły większość miejsc we Wrocławiu i sporą część Warszawy.

na podstawie performensu:  In Silence Izabeli Chlewińskiej
performerzy: Marta Bury, Izabela Chlewińska, Lucyna Piwowarska-Dmytrów, Karol Kadłubiec, Tomasz Sobczak
montaż : Artur Prymon
zdjęcia : Tomasz Bergmann

CIAŁO – instalacja performatywna w ramach wystawy dla dzieci „Co dwie sztuki to nie jedna” w Galerii Narodowej Zachęta w Warszawie (premiera 2020)

Autorzy instalacji: Izabela Chlewińska, Tomasz Bergmann, Miłosz Bergmann

przestrzeń/obiekty : Tomasz Bergmann
ruch, taniec, obecność : Aleksandra Bożek-Muszyńska, Marta Bury, Izabela Chlewińska, Aneta Jankowska, Katarzyna Sitarz, Krystian Łysoń
muzyka, dźwięk: Marcin Lenarczyk, Paweł Szamburski(klarnet)
światło : Damian Pawella
praca z ciałem : Izabela Chlewińska

DSC06205